| Material | SU304 |
|---|---|
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Serve | Can Customization |
| Precision | High Precision |
| Delivery Time | 6-10days |
| Steam Inlet | 25mm,40mm |
|---|---|
| Installing Power | 10kw,15kw |
| Weight | 1500kg,1800kg |
| Room Height Required | 5m |
| Warranty | 1year |
| Steam Inlet | 25mm,40mm |
|---|---|
| Installing Power | 10kw,15kw |
| Weight | 1500kg,1800kg |
| Room Height Required | 5m |
| Warranty | 1year |
| Warranty Period | 1 Year |
|---|---|
| Density | 12-30 G/L |
| Inlet | 40/50 |
| Weight | 2500-8000kg |
| Pressure | 0.6-0.8 |
| Voltage | AC380V |
|---|---|
| Installing Power | 15kw |
| Warranty Period | 1year |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Delivery Time | 6-10days |
| Steam Inlet | 25mm,40mm |
|---|---|
| Installing Power | 10kw,15kw |
| Weight | 1500kg,1800kg |
| Room Height Required | 5m |
| Warranty | 1year |
| Steam Inlet | 25mm,40mm |
|---|---|
| Installing Power | 10kw,15kw |
| Weight | 1500kg,1800kg |
| Room Height Required | 5m |
| Warranty | 1year |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold Life | 100,011times |
| Raw Material | Aluminum Alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS Density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold Life | 100,013times |
| Raw Material | Aluminum Alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS Density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold Life | 100,012times |
| Raw Material | Aluminum Alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS Density | 5-48 |