| Weight | 14000kg |
|---|---|
| Stroke Speed | 300mm/m |
| Warranty Period | 1year |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Steam Pressure | >0.6Mpa |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Warranty Period | 1 Year |
| Raw Material | EPS |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Weight | 4000kg-7500kg |
| Voltage | 380V 50Hz |
|---|---|
| Power | 10kw |
| Foaming Density | 12-30g |
| Secondary | 8-11g |
| Weight | 1.5t |
| Voltage | AC380V |
|---|---|
| Installing Power | 15kw |
| Warranty Period | 1year |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Delivery Time | 6-10days |
| Weight | 14000kg |
|---|---|
| Stroke Speed | 300mm/m |
| Warranty Period | 1year |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Steam Pressure | >0.6Mpa |